قوانین و مقررات

قوانین-و-مقررات

1. سامانه «آنی‌کار» در داخل ایران فعالیت میکند و تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران میباشد.بدیهی است کلیه قوانین حاکم بر فعالیت سایت، قانون آگهی و مقررات تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است لذا در صورت مغایرت آگهی با موارد فوق الذکر آگهی منتشر نشده و مبلغ واریزی عودت داده میشود
۲. درج آگهی در سامانه «آنی‌کار» به معنای قبول کلیه قوانین و مقررات درج آگهی مندرج در این صفحه است.
۳. قوانین و مقررات درج آگهی در سامانه «آنی‌کار» ممکن است طبق تغییرات در قوانین تجارت الکترونیکی، جرایم رایانه‌ای و مقررات آگهی و تبلیغات وزارت ارشاد و اقتضائات پیش رو، بدون اطلاع رسانی قبلی بروز رسانی گردد. لذا آگهی دهندگان میبایستی هنگام درج آگهی قوانین سامانه را مجدداً بررسی نمایند.
۴. کلیه سرورها و اطلاعات سامانه «آنی‌کار» در داخل ایران نگهداری میگردند.
۵. امکان درج و ثبت آگهی در سامانه «آنی‌کار» در کلیه ساعات شبانه روز میسر است، بدیهی است انتشار آگهی شامل مراحل پردازش، گرفتن تاییدیه و هماهنگی های پیش از انتشار توسط کارشناسان، در اولین روز کاری صورت میگیرد.
۶. سامانه «آنی‌کار» حق قبول یا رد هر درخواست درج آگهی‌ بنا بر ضوابط داخلی، ملحوظات پیشگیرانه و دستورالعمل های قانونی را برای خود محفوظ می‌دارد.
۷. آگهی دهنده با پر کردن اطلاعات موجود در فرم درج آگهی، اطلاعات آگهی را به دست سامانه «آنی‌کار» می رساند، همچنین امکان الصاق فایل متن آگهی در قالب فایلهای Microsoft Office ، PDF و تصویر در فرم درج آگهی به جای فیلد متن آگهی میسر میباشد. لازم به ذکر است پر کردن سایر فیلدهای فرم درج آگهی الزامی میباشد. بدیهی است که متن و نیز فایل الصاقی ابتدا به فرمت آگهی های سایت فرمت دهی و سپس انتشار میابد.
۸. سامانه «آنی‌کار» بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران و همچنین بر اساس عرف معمول در جامعه و قوانین و مقررات مندرج در این صفحه در قبول یا رد آگهی‌ها اختیار عمل دارد. تشخیص کارشناسان درج آگهی ملاک عمل بوده و آگهی دهنده حق رد درخواست درج آگهی را به دلیل ملحوظات پیشگیرانه برای سامانه قائل است.
۹. آگهی دهنده میتواند پس از اتمام و یا حین مراحل درج آگهی، متن و تمام اطلاعات آگهی خود را ویرایش نماید اما پس از انتشار آگهی به دلیل اطلاع رسانی گسترده در فضای وب امکان ویرایش وجود نخواهد داشت و هزینه آگهی مسترد نخواهد شد.
تبصره :هر گونه اشتباه آگهی دهنده در درج اطلاعات تماس پس از انتشار آگهی اعم از شماره موبایل، تلفن ثابت، ایمیل و ... متوجه خود آگهی دهنده بوده و «آنی‌کار» مسئولیتی در این رابطه ندارد.بدیهی است در صورت اطلاع رسانی به کارشناسان، تمام همکاری های ممکن جهت رفع نقص ذکر شده در حد مقدورات انجام میگیرد.
۱0. اطلاعات تماس مندرج در آگهی فقط شامل شماره تلفن ثابت، فکس، موبایل، ایمیل، لینک وب سایت میباشد. بدیهی است سایر موارد مرتبط با شماره موبایل مانند آی دی تلگرام و ... بدون ذکر شماره موبایل در متن آگهی قید نمیشود.
۱۱. رتبه آگهی شما در موتورهای جستجو به دلیل کیفیت آگهی های وب سایت ای استخدام میباشد. در صورت عدم توانایی آگهی دهنده در استفاده از تکنولوژی های نوین سئو برای بالا آوردن رتبه وب سایت خود در موتورهای جستجو مسئولیتی متوجه آنی‌کار نبوده و تماس آگهی دهنده بعد از منقضی شدن آگهی باعث حذف آگهی نخواهد شد.
۱2. با توجه به الزامات قانونی در راستای فعالیت رسمی سامانه «آنی‌کار» و رعایت ملحوظات پیشگیرانه در جهت ممانعت از درج آگهی های جعلی به نام شرکتهای معتبر،این سامانه از قبول آگهی‌ از طرف اشخاص حقیقی یا حقوقی ناشناس که احراز هویت و رسمیت نگردند، معذور است.
۱3. احراز هویت شخص حقیقی یا حقوقی برای درج آگهی در سامانه «آنی‌کار» الزامی است و درخواست مدارک برای احراز هویت در راستای حفظ حقوق آگهی دهندگان و کاربران سامانه در مقابل انواع سو استفاده ها صورت میگیرد.
۱4. سامانه «آنی‌کار» در مورد درخواست درج آگهی افراد حقوقی یا حقیقی ناشناس که مدرکی برای احراز هویت ارائه نداده‌اند یا مدرک ارائه شده آن‌ها رد شده است هیچگونه مسئولیتی ندارد و مسئولیت پیگیری و ارائه مدارک احراز هویت و پیگیری روند درج آگهی به عهده درج کننده آگهی است.
۱5. مدارک احراز هویت مورد قبول سامانه «آنی‌کار» عبارتند از تصویر روزنامه رسمی شخص حقوقی، تصویر کارت ملی شخص حقیقی، تصویر جواز کسب، تصویر جواز فعالیت، تصویر مجوز بهره‌برداری و یا هر گونه سندی که از طرف دولت یا یک مرجع رسمی صادر شده و اجازه فعالیت را به آن مؤسسه یا شخص اعطا کرده باشد.
16. مدارک احراز هویت ارائه شده به سامانه «آنی‌کار» تنها کاربرد جهت تشخیص اعتبار و رسمیت داشته و نزد سامانه برای همیشه محفوظ است. بدیهی است این مدارک به هیچ مرکزی ارائه نمیگردد.
17. سامانه «آنی‌کار» در قبول یا رد مدارک احراز هویت ارائه شده و یا تقاضای مدارک تکمیلی بیشتر اختیار عمل داشته و ملاک تشخیص، نظر کارشناسان درج آگهی میباشد. بدیهی است این مهم جهت اطمینان خاطر و رعایت ملحوظات پیشگیرانه و قانونی مورد تاکید و پیگیری قرار میگیرد.
18. سامانه «آنی‌کار» همواره تمام تلاش خود را بکار میگیرد تا تمامی درخواست‌های درج آگهی به سرعت پیگیری و در سامانه درج شوند، اما بنابر شرایط موجود و مشکلاتی که ممکن است در روند احراز هویت یا در تأیید متن آگهی یا کارکرد سامانه یا هر مشکل دیگری نظیر قطعی سراسری اینترنت، برق، تلفن و ... رخ دهد، ممکن است زمان درج آگهی یا اطلاع رسانی به تأخیر بیفتد و در این صورت هیچ مسئولیتی متوجه سامانه «آنی‌کار» نیست.
19. مسئولیت عدم مراجعه کاربران به مصاحبه یا عدم جذب نیرو توسط آگهی دهندگان، به دلیل دخیل بودن پارامترها و سیاستهای شخصی یا سازمانی آگهی دهندگان و کاربران، به عهده وب سایت «آنی‌کار» نمیباشد و «آنی‌کار» فقط مسئولیت انتشار کامل آگهی در فضای وب و ارائه خدمات ذکر شده را دارا میباشد.
20. سامانه آنی‌کار مختار هست هر زمان در صورت وجود شائبه هر گونه کلاهبرداری یا اخد وجه بدون مجوز توسط آگهی دهنده و کلیه روندهای غیر معمول در فرآیند استخدام از ادامه انتشار آگهی ممانعت کرده و با آگهی دهنده از طریق مراجع قانونی برخورد نماید.

روش مشاهده مشاغل و درخواست صدور معرفی نامه:
کارجویان گرامی برای درخواست شغل مورد نظر, شما ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید برای اینکار مراحل زیر را انجام دهید.
1. کلیک بر روی گزینه عضویت در منو سایت
2. کلیک بر روی گزینه کارجو
3. تکمیل اطلاعات مورد نیاز - (برای تسریع در ثبت نام شما, چند گزینه مورد نیاز اصلی دریافت می شود - بعد از انجام ثبت نام و تایید آن در حساب کاربری خود می توانید پروفایل خود را تکمیل کنید)
4.پرداخت هزینه ثبت نام - (هزینه ثبت نام 270000 ریال می باشد)
5. بعد از ثبت نام و بررسی اطلاعات حساب شما فعال و نتیجه آن با پیامک به شما اطلاع رسانی می شود. - (تا قبل از تایید اطلاعات شما نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید)
6.بعد از تایید اطلاعات و ورود به حساب کاربری از منو لیست مشاغل می توانید مشاغل فعال در سایت را مشاهده و شغل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

با تشکر
تیم واحد درج آگهی وب سایت آنی‌کار

مختصری درباره آنی کار

مختصری در باره آنی کار

نماد اعتماد الکترونیکی

تماس با ما

تماس با ما